Škola v přírodě

Na školu v přírodě jedeme

v termínu od

6.5 do 10.5.2019

Na školu v přírodě odjíždíme v pondělí 6.5. po obědě. Do školky děti přiveďte tak jak chodíte. Odjezd bude lepší bez rodičů.

Oběd budeme mít v MŠ.

Návrat bude v pátek 10.5.2019 v 13-13.30 hodin

Poplatek na školu v přírodě budeme vybírat v týdnu od 29.4. do 2.5.5019 na účet  181968757 / 0300

Vybíráme 2.100,- / variabilní symbol = jméno dítěte

PLNÁ POLNÍ PRO DÍTĚ

Milý školáčku, až ti bude maminka balit věci do ŠVP, dobře se koukej a poslouchej, co si bereš s sebou, co máš na doma, na ven, jaké boty…abys vše poznal a uměl si sám poradit! Tam, kde budeme, mamka nebude a nebude Ti moci říci, co si máš vzít, ani ti nebude chystat nikdo hromádku s věcmi na druhý den, ani uklízet po tobě věci. Vše si budeš muset udělat sám!. Počet věcí ti určí mamka, ta ví, jsi-li „čuňátko malé nebo velké“.

Věci si ulož buď do velké cestovní tašky, nebo kufru, co je pro tebe lepší. Na cestu si vezmi do autobusu batůžek, který budeš nosit na výlety. Takže:

DO BATŮŽKU:

-          Láhev s pitím (tu budeš obzvlášť potřebovat!), igelitový sáček pro případ – ehm nevolnosti

-          Pláštěnku (povinná)

-          Nějaké osobní věci, bez kterých nemůžeš žít…

-          OBÁLKU s doklady, kterou mi odevzdáš u autobusu před odjezdem

OBÁLKA: (se svým jménem a číslem podle abecedního pořádku)

-          Zdravotní průkazy

-          Kartičku pojišťovny

-          Potvrzení o bezinfekčnosti (datum uveďte den odjezd)

-          Osobní údaje, poznámky o zdravotním stavu dítěte (užívání léků – prosím léky podepsat a popsat)

DO KUFRU – lepší pro pořádek (podepsaném):

-          To je jen taková osnova:

1)      Boty – přezůvky, botasky,  holínky (budou-li se hlásit deště)

2)      HYGIENU (pastu + kartáček, žínku, mýdlo, ručníky – 1 malý na ráno, 1 velký na večer, krém na obličej, jelení lůj, hřeben, kapesníky, gumičky do vlasů – lépe je uplést po hlavě copánky, která vydrží celý týden, přípravek proti klíšťatům, sl. brýle…)

3)      Věci na SPANÍ (pyžamo, mazlíka)

4)      Věci na DOMA (připomínám přezůvky!)

5)      Věci na VEN – do tepla, do zimy, do deště (šusťákovou bundu a kalhoty – chrání před větrem a deštěm, teplejší bundu, mikinu nebo svetr, trika s dlouhým i krátkým rukávem plavky, kalhoty, kraťasy, čepice, šátek – na krk, ponožky, znovu promysli boty) + plavky (je zde vnitřní vyhřívaný bazén)

6)      Téma lesní skřítci – prosíme tričko barvy od zelené po hnědou (něco mezi tím)

7)      Spodní prádlo + kapesníky, ponožky…+ igelitka na špinavé prádlo

8)      Plavky (vnitřní krytý bazén)

9)      DOKLADY (zdr. průkaz, kartičku pojišťovny)

10)  MLSOTY, PITÍ (pitíčka, lahev – znovu připomínám!)

Děkuji!!!

INFORMACE PRO RODIČE:

Adresa rekreačního zařízení:           ŠVP – MŠ Ráby

RS - Tesla Horní Bradlo

Prosíme, neposílejte dětem dopisy ani pohlednice.

Odjezd: pondělí 23.4. 2018 v 9 hodin od školky

Příjezd: pátek 27.4.2018 v 13 - 13.30 hodin.

POZOR:

Potrvzení o bezinfekčnosti se odevzdává u odjezdu s očkovacím průkazem a kartičkou pojišťovny. POZOR datum a podpis nesmí být starší tří dnů před odjezdem.

Na škole v přírodě se zaměříme hlavně na pobyt v přírodě, soutěže a závody, poznávání přírody, procházky po okolí, proto prosíme vhodné boty a oblečení.