Kniha návštěv

Datum: 15.12.2016 | Vložil: rodič

Děkuji za krásnou besídku pro nás rodiče. Jen škoda, že někteří rodiče vyrušovali jak ve škole. U dětí bych to pochopila, byly ve školce od rána a bylo to pro ně už dlouhé, ale u rodičů to jsem nepochopila. I paní ředitelka je musela pomalu překřičovat. To jsme nedali moc pěkný příklad našim dětem. Muselo to být nepříjemné i pro paní ředitelku. Celému kolektivu ve školce patří velké dík a hlavně ať mají pevné nervy, né jenom s našimi dětmi, ale bohužel i s rodiči.

Velké poděkování

Datum: 02.09.2014 | Vložil: Iveta Finková

Chtěla bych poděkovat celému kolektivu školky a to opravdu všem, pí. ředitelce, učitelkám, výborné paní kuchařce i hospodářce, za velice milý vstřícný přístup k dětem. Tomášek po celý rok chodil do školky velice rád, s radostí a s úsměvem. Budeme na Vás s láskou vzpomínat. Moc moc děkujeme :o).

Re: Velké poděkování

Datum: 14.09.2014 | Vložil:

Děkujeme za pochvalu a přejeme Tomáškovi, aby se mu ve škole i nadále líbilo a dařilo se mu překonávat všechny překážky :-)

Školka v přírodě

Datum: 15.05.2014 | Vložil: Pavla Šprincová

Plně souhlasím s předchozím příspěvkem. Celému kolektivu školky patří velký dík!!!

fotky ze školky v přírodě

Datum: 14.05.2014 | Vložil: Jana Černíková

Nádherné fotky ze školky v přírodě, je vidět, že jste si to užili a že se děti neměly šanci nudit. Máte úžasnou pirátskou loď. Děkuji všem.

Datum: 14.07.2013 | Vložil: Frenclovi

Děkujeme celému kolektivu školky za krásný čas, který s Vámi Kristýnka prožila. Celé 3 roky jsme chodili do školky s radostí a s velkou spokojeností. Těžko se nám loučí s rábskou školkou a budeme na Vás s láskou vzpomínat.

Datum: 11.06.2013 | Vložil: Rotreklová

Chtěla bych moc poděkovat všem zaměstnancům školky, kteří našli odvahu a odjeli s dětmi do školky v přírodě. Taky za krásné video, kde je vidět, že si to opravdu všichni moc užili. Děti i my rodiče budeme mít krásnou vzpomínku. Děkuji

Pochvala

Datum: 07.12.2012 | Vložil: Frenclovi

Děkujeme dětičkám a celému vedení školky za krásné nedělní vystoupení u vánočního stromečku. Krásné předvánoční dny přejí Frenclovi

besídka

Datum: 19.12.2011 | Vložil: J.Havránková

Dobrý den, také reaguji na dojmy, které ve mně ( a jak je vidět i v ostatních rodičích ) vyvolala vánoční besídka v netradičním pojetí klasických českých vánoc. Dobové kroje, vánoční kouzlení, výroba svícínků, zdobení perníčků, koledy, výborné cukrovíčko a drink a v neposlední řadě trochu toho adrenalinu při zapalování svíček. No prostě nádhera, na kterou budou naše děti i po letech vzpomínat. Mockrát děkuji celému kolektivu školky a přeju krásné pohodové vánoce, v novém roce pevné zdraví a spoustu dalších báječných nápadů. J.H.

besídka

Datum: 19.12.2011 | Vložil: Zdena

Musím jen souhlasit s předešlým článkem. Paní učitelky a dětičky v krojích opravdu navozoval atmosféru dávných časů. Opět originální besídka. Bylo to příjemné odpoledne strávené s našimi dětmi. Jen mi trochu vadilo chování některých rodičů, kteří se mezi sebou bavili a rušili tak ostatní.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek